header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Osman Sınav’ın yazıp yönettiğiMasumlaradlı dizi, nisan ayında atv izleyicileriyle buluşacak. Başrollerini Özgü Namal, Demet Evgar ve Kenan Ece‘nin paylaştığı dizi, aşk ve sadakati sorguluyor..Yüksel Aytuğ’un “Özgü Namal yeni dizisiyle atv’de yazısı…

Özgü Namal bir süredir uzak kaldığı televizyon ekranlarına bir Osman Sınav dizisi ile dönüyor. Çok yakın da atv’de yayınlanmaya başlanacak ‘Masumlar’ adlı dizinin göz kamaştıran bir oyuncu kadrosu var.

ozgu-namal.jpg İki kadın ile bir erkek arasındaki geçmişten izler ve tortular taşıyan bir aşk üçgenini konu alan dizide Özgü Namal’a, Demet Evgar ve Türkiye için “sıfır kilo metre” bir oyuncu olan ama ABD ve Avrupa’da iyi tanınan Kenan Ece eşlik ediyor. ABD’de tiyatro eğitimi gören ve çeşitli oyunlarda rol alan Ece, ayrıca İrlanda’da çekilen iki dizide de rol aldı. Belli ki Osman Sınav yine ilginç bir keşifte bulunmuş.

Peki hepsi o kadar mı? Tabiiki değil. Dedim ya, dizinin kadrosu yıldız kaynıyor. Burak Sergen, Hatice Aslan, Rıza Akın, Güneş Hayat ve Teoman Kumbaracı başı gibi çok değerli oyuncular ‘Masumlar’ için biraraya geliyor. Yapım ve yönetimini Osman Sınav’ın üstlendiği dizinin müzikleri ise Aria tarafından hazırlanıyor. Pazartesi günü “motor” demeye hazırlanan dizinin, bu ay sonu ya da nisan başında atv ekranlarına gelmesi bekleniyor.

‘Masumlar’ üç masum ama tutkulu insan arasında geçen bir öyküyü anlatıyor. Delikanlı, büyük bir psikolojik travma yaşadığı ayrılık öyküsünün ardından “Ne olursa olsun ben kimseyi aldatmayacağım” diye kendi ne söz veriyor. Başka bir kadınla evlendikten sonra tüm hayatını kariyerine adıyor. Çalıştığı şirketteki pazarlama müdürlüğü pozisyonu, onun tek hedefi haline geliyor. Ama bir gün bakıyorki, sürpriz bir atama ile eski sevgilisi o koltukta… Bir yanda karısı ve kızı, diğer tarafta kendi kendine verdiği söz ve yüreğinde eski sızılarla bocalamaya başlıyor. Daha önce de yazmıştım.

Osman Sınav’ın ’sert’ dizilerini eleştirdiğim günlerde o, ‘Pars: Kiraz Operasyonu’ filminin galasında tüm basın mensuplarının için de şöyle demişti: “Yeni bir projem var. Yüksel Aytuğ için bir de aşk dizisi çekeceğim…” Osman Ağabey ile konuştum. “Bak, sözümü tutuyorum” dedi. Çok mutlu oldum…

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular