header image
13 Nisan 2012 Sinema 0 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Osman Sınav‘ın, Mustafa Kutlu‘nun aynı adlı eserinden uyarlanarak insana dair sıcacık bir hikayeyi anlatan “Uzun Hikaye” filminin çekimleri devam ediyor. Osman Sınav’ın yönettiği Uzun Hikaye adlı filmin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu var. İşte Uzun Hikaye Sinema Filminin Çekim Görüntüleri, Uzun Hikaye Filminin ilk kareleri ve Uzun Hikaye FilmininVideoları …

Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni filminden ilk görüntüler!

Osman Sınav ile Kenan İmirzalıoğlu’nun 10 yıla yakın zamandır hayata geçirmek istedikleri “Uzun Hikaye” filminin çekimleri Kütahya, Adapazarı, Altınoluk gibi farklı bölgelerde devam ediyor. İnsana dair sıcacık bir hikayeyi anlatan yeni sinema filminde İmirzalıoğlu; iyilik, güzellik, eşitlik ve adaletten yana olan Bulgaryalı Ali karakterini canlandırıyor. Osman Sınav’ın deyimiyle; “Uzun Hikaye’nin başrolünde İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Bulgaryali Ali’nin kocaman, aydınlık ve eşsiz gülümseyişi var.”

uzun-hikayenin-cekimleri-10

Osman Sınav’ın adını ilk olarak, çok beğendiği “Yalancı” (1993) filminin jeneriğinde gördüğünü ve üniversite öğrencisi olduğu zamanlarda “Süper Baba” dizisinin setini ziyaret ettiğini anlatan İmirzalıoğlu; Sınav’la tanışmalarının ise ancak 1998’de “Deliyürek” seçmelerinde gerçekleştiğini belirtiyor. İmirzalıoğlu; yaklaşık 10 yıldır usta yönetmen Osman Sınav ile birlikte üzerinde çalıştıkları “Uzun Hikaye”yi hayata geçirmekten duyduğu mutluluğun da altını çiziyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular