header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Oyuncular :

Haluk Bilginer (Musa Rami) , Özgü Namal (Funda) , Ragıp Savaş (Komser Yılmaz) , Sermiyan Midyat (Nihat) , Settar Tanrıöğen (Hayri) , Kaan Çakır (Tayfun Selanikli) , Aylin Çalap (Sevgi) , Yeşim Ceren Bozoğlu (Derya) , Emre Karayel (Bekir) , Zafer Diper (Doktor Demir) , Sinan Çalışkanoğlu (Haluk) , Emel Pala (Perihan) , Engin Benli (Volkan İzmitli) , Neşe Sayles (Yo yo ma) , Enis Yıldız , Murat Cemcir (Komiser Hüseyin) , Hasan Şahintürk (Psikiyatrist) , Gözde Akyıldız (Ece)

Yönetmen : Onur Ünlü

polis
Musa Rami, mesleğinin zirvesinde bir cinayet masası polisidir. Bugünlerde kafasını meşgul eden iki şey vardır. Birisi kendisinden kırk yaş küçük üniversite öğrencisi Funda‘ya olan aşkı, bir diğeri de ünlü mafya ailesi İzmitliler’in, Rami ailesine yönelik bitmek bilmeyen tehditleri. Görünen o ki Musa Rami işi, aşkı ve ailesi arasında sıkışıp kalacaktır. Aynı günlerde aldığı bir haber ise Musa Rami‘yi tamamen altüst eder…

Sinemamıza yeni bir soluk getirmeye aday olan “Polis” filmi; konusu, ritmi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Filme, neredeyse her sahnede yer alan Haluk Bilginer damgasını vururken, diğer rollerde Özgü Namal, Ragıp Savaş, Sermiyan Midyat ve Emre Kınay dikkat çekiyor.

Etiketler: , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular