header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Ebru Kocaağa Acı Hayat dizisinde aşkı için mücadele eden bir kadını canlandıran Ebru Kocaağa, « Gerçek hayatta ben de sevdiğim kişi için mücadele etmekten kaçınmam » dedi. Sunuculuk, mankenlik ve fotomodellikten sonra oyunculukta da başarıya ulaşan Ebru Kocaağa, Acı Hayat dizisindeki rolüyle adından söz ettiriyor. Ebru Kocaağa ile dizideki rolünü ve aşka bakışını konuştuk.

Rolünüzdeki başarıyı nasıl yakalıyorsunuz?

İnanarak oynuyorum. 49 bölümü geride bıraktık. Her geçen sahneyle Filiz karakterine iyice ısındım. Bu da tabii ki ekrana yansıyor.

Sizi, sevdiği için savaşan, ailesini bile karşısına alan biri olarak izliyoruz. Gerçek hayatta da aşkınız için savaşır mısınız?

Evet. Benim aşkım sevgiyle birleştiği anda gerekirse onun için savaşırım.

Aşkınız için her şeyi yapar mısınız

Kendimi birisine kaptırdığımda, sevgi ile aşk harmanlandığında insan mantıktan çıkıyor, kalbinin sesine kapılıp gidiyor. Sevdiğim insan için her fedakarlığı yapabilirim. Ancak bu aşırıya kaçmaz, yani gözüm kararmaz.

1 Nisan’ı geride bıraktık. Şaka yapmayı sever misiniz? En son size yapılan şaka neydi?

Şakayı severim ama dozunda olursa. 1 Nisan’da bir gün bana telefon ettiler. Acilen sete gelmemi, çekim olduğunu söylediler. Ben de nasıl yataktan kalktığımı, nasıl hazırlandığımı bilmeden tam evden çıkıyordum ki, bunun şaka olduğunu söylediler. Önce anlamadım, sonra 1 Nisan olduğunu söylediklerinde güldüm.

Kaynak: Bugün Gazetesi

Etiketler: , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular