header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Osman Sınavın yeni dizisi olan Doludizgin Yıllar Dizisi‘nin Oyuncularından Ceyda Ateş Sabah gazetesine yaptığı röportajı yayınlıyoruz…

Bundan sonra bikini de yok öpüşmek de!
Çılgın Dershane‘ filminin ardından verdiği ‘cesur’ pozlarla ismini duyuran Ceyda Ateş, atv’nin yeni dizisi ‘Doludizgin Yıllar‘da oynuyor. Verdiği pozlardan çok pişman olduğunu söyleyen Ateş, “Artık bikini de yok, öpüşmek de” dedi..

Geçen yıl rol aldığı ‘Çılgın Dershane‘ filmiyle tanınan Ceyda Ateş, atv’nin çok yakında yayına girecek olan dizisi ‘Doludizgin Yıllar‘da oynuyor. ‘Çılgın Dershane‘nin ardından bir dergiye verdiği ‘cesur’ pozlarla gündeme gelen oyuncu, bu pozları verdiği için çok pişman olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Bundan sonra bikinili pozlar vermeyeceğim, açık saçık sahnelerde oynamayacağım.”

ceyda-ates-sg.jpg * ‘Doludizgin Yıllar’ nasıl bir proje olacak?
‘Doludizgin Yıllar’ bir gençlik dizisi… Farklı karakterdeki 6 gencin hikayesini anlatıyor. Ben de dizide Pelin’i oynuyorum. Herkes tarafından havalı gibi görünen bir kız. Ama iç dünyası çok farklı…

* Şimdiye kadar hangi yapımlarda yer aldınız?
15 yaşından beri dizilerde oynuyorum. ‘Gurbet Kadını’, ‘Aşk Oyunu’, ‘Karagümrük Yanıyor’, ‘Hayat Güzeldir’ gibi dizilerde oynadım. En son da ‘Çılgın Dershane‘ filminde…

* Osman Sınav gibi bir ustayla çalışmak nasıl?
Çok iyi bir yapımcı ve çok iyi bir insan… Osman Sınav‘la çalışmak gerçekten çok güzel bir duygu. Hem de gurur verici…

BİNİCİLİK DERSİ ALDIM
* Çekimleriniz nasıl gidiyor?
Biz çekimler başlamadan 3 hafta önceden sürekli at binme eğitimi aldık. Bu dersler hala devam ediyor. Setimiz olmadığı günlerde bu derslere gidiyoruz. Tabii ki yorucu oluyor. Bu sıcaklarda hep at üstündeyiz. Ama şunu söyleyebilirim ki çok zevkli bir iş.

* Yeni sinema filmi var mı?
Program sunuculuğu teklifleri alıyorum. Ama sinema filmi yok.

* Yıllardır oyunculuk yapıyorsunuz ama ‘Çılgın Dershane’den sonra tanındınız. Neden bu projeyle tanındınız sizce?
Şimdiye kadar pek çok projede, pek çok usta isimle çalıştım. Sanırım ‘Çılgın Dershane’de kötü bir karakteri canlandırdığım için insanların gözüne battım. Bir anda Ceyda Ateş oldum. Bundan da başım çok ağrıdı. Çünkü olur olmaz birçok insanla adım yazıldı. Ama nedenini bilemiyorum. Filmde Simge Tertemiz de oynadı, başkaları da vardı. Ama bu isimlerin arasından sadece benim adım ön plana çıktı.

* Bunun sebebi dergilere verdiğiniz ‘cesur’ pozlar olabilir mi?
‘Çılgın Dershane’ filminden sonra birçok dergiye poz verdim, kapak oldum. Ama bu pozlardan en açık olanları Maksim Dergisi’ndekilerdi. Pişman oldum. Ve hayatım boyunca bir daha asla böyle pozlar vermeyeceğim.

O POZLAR BAŞIMI AĞRITTI
ceyda-ates-sg-1.jpg * Bu pozlar filmdeki başarınızı da gölgede bıraktı mı sizce?
Başarımı düşürdü. 15 yıldır bu işin içindeyim, hayatımda ilk defa böyle bir hata yaptım. O dergiye o pozları vermem büyük hataydı. Neden yaptığımı da bilmiyorum. Pozları verdikten sonra kafam yerine geldi ve bu pozlaran dolayı başım çok ağrıdı. Özel hayatımda, ailemle ciddi problemler yaşadım ve bunlar sürekli önüme geldi. İşimde düşüş oldu. Bana ‘iyi bakan’ insanlar bir anda ‘kötü bakmaya’ başladı. Çevremdekiler “Ceyda sen böyle bir insan değilsin” dediler. Bu yüzden çok problem yaşadım. Şu anda her şeyime çok dikkat ediyorum.

Özelim bende kalsın!
* Gelecek için hedefleriniz neler?
Çok iyi bir tiyatrocu olmak istiyorum. Zaten küçüklüğümden beri tiyatro yapıyorum. İyi birsinema ve tiyatro oyuncusu olmak, ileride adımdan söz ettirmek istiyorum. Bunu da en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. Artık sadece işimle gündeme gelmek istiyorum. Özel hayatımın bende kalmasını tercih ediyorum.

Çıplaklık konusu kapandı
* Oyunculuk eğitimi alacak mısınız?
Konservatuvara gideceğim. Barış Manço Kültür Merkezi’nde 2 yıl tiyatro okudum. Bunu daha da geliştirmek istiyorum. Bikinili, açık saçık sahnelerle, filmlerde öpüşerek gündeme gelmeyeceğim. Bu konu kapandı benim için. Bundan sonra daha düzgün ve kaliteli projelerde yer almak istiyorum.

Mutluluğu buldum yakında nişanım var
* İnterneti taradığımda bir çok isimle adınızın anıldığını gördüm… Şu anda özel hayatınızda durum nedir?
Volkan Demirel’le adım yazıldı. Volkan Demirel’i hayatım boyunca tanımadım, görmedim ve bilmiyorum. Gazetede adımızı yan yana görünce şoke oldum. Sürekli yalanladım. Bunu yalanlamaktan yoruldum. Neyse tam bunu kapattık derken bir hafta geçmeden başka birileriyle adımı gördüm. Artık adımı birileriyle gördüğümde gülüyordum. Çünkü bunun aslı yok. İnsanlar ‘Ceyda gündemde bununla adım yazılırsa belki bir şey olabilir’ mantığıyla hareket ediyorlar sanırım. Ben mutluluğu Emrah Akyiğit’te buldum ve onunla çok mutluyum. Geçen gün ailemle de tanıştı. Ailem de onu çok sevdi. Yakın zamanda Emrah ile beraber aile arasında bir nişan yapmayı düşünüyoruz. O yüzden başka insanlarla yazılıp çizilmek istemiyorum.

Cem Yılmaz’ın filmine hiç ihtiyacım yok!
* A.R.O.G’da oynayacağınız yönünde haberler çıkmıştı. İşin aslı nedir?
Film için görüşmeye gittim ama orada Cem Yılmaz yoktu. Oradaki insanlarla görüştüm. Ama iki gün sonra gazetelerde ‘Ceyda Ateş A.R.OG.’da oynayacak’ tarzda yazılar çıktı. Yapım şirketinden telefon edip bana “Siz mi söylediniz?” diye sordular. Benim öyle bir huyum yoktur. Bu haberlerin nasıl çıktığını bilmiyorum. Oradaki insanlara “Benim ismimi kullanmayın” dedim. Cem Yılmaz’ın filmine ihtiyacım yok. Çünkü bu zamana kadar iyi projelerde yer aldım.

* Peki A.R.O.G’da oynamak istemez miydiniz?
Evet, değişik bir proje… Tabii ki Cem Yılmaz’la çalışmak isterdim. Ama dediğim gibi olay o kadar karıştı ki artık olsa bile ben sıcak davranamazdım ve oynayamazdım. Çünkü soğudum. Benim böyle bir yapım var. Bir işten soğuduğum zaman tekrar ısınamıyorum.  

Etiketler: , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular