header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!
osmansinav-pars.jpg Osman Sınav’ın yapımcısı ve yönetmeni olduğu “Pars-Kiraz Operasyonu” isimli sinema filminin galası önceki akşam yapıldı. Mehmet Kurtuluş, Nida Şafak, Selçuk Yöntem, Murat Daltaban, Pelin Batu ve Udo Kier’in başrollerinde yer aldığı film, uyuşturucu satıcıları ve kullanıcıları ile onlara engel olmaya çalışanlar arasında geçen hikayeyi konu alıyor. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın üstlendiği “Pars-Kiraz Operasyonu” isimli sinema filminin galası önceki akşam Türker İnanoğlu Maslak Show Center’da yapıldı.

nidasafak14.jpg Mehmet Kurtuluş, Nida Şafak, Selçuk Yöntem, Murat Daltaban, Pelin Batu, Haluk Piyes, Uğur Polat ve Udo Kier’in başrollerinde yer aldığı filmin galasına oyuncularla birlikte yaklaşık 2 bin kişi katıldı. Uyuşturucu satıcıları ve kullanıcıları ile onlara engel olmaya çalışanlar arasında geçen, fakat özünde bireysel bir hikayeyi konu edinen film, cuma günü vizyona giriyor. Filmde bir başkomiseri canlandıran Mehmet Kurtuluş, “Filmin konusu gençleri ilgilendiriyor. Özellikle bu filmde ‘extacy’ konusu var. Bu uyuşturucu Türkiye’de, İstanbul sokaklarında 4 YTL’ye satılıyor. 4 YTL para değil ve bu yüzden çocuklarımız çok büyük tehlike altında. İnşallah bu film en azından böyle bir tartışma yaratabilirse bizim için çok süper olur” dedi. Mehmet Kurtuluş galaya nişanlısı Desire Nobasch ile birlikte geldi.

duygu_sen_resim_ 6.jpg Filmde ilk oyunculuk deneyimini başrol olarak yaşayan Nida Şafak’ın oyunculuğunu çok beğendiğini söyleyen Osman Sınav, “Nida Şafak’ta bir sürpriz oldu ama ilk filminde bir insan ancak bu kadar iyi olabilir” dedi.

duygu_sen_resim_ 7.jpg

nidasafak15.jpg Filmde uyuşturucu aldıktan sonra sınıf arkadaşlarının tecavüzüne uğrayan ‘Beril’ karakterini canlandıran Duygu Şen, “Kendimi iyi buldum. Bir oyuncu açısından cüretkar sahnelerin diğer sahnelerden bir farkı olduğunu düşünmüyorum” dedi.

pars_kirazoperasyonu_1.jpg Filmde rol alan Irmak Ünal ve Duygu Şen, oynadığı cürektar sahnelerle dikkat çekti. Mehmet Kurtuluş, Nida Şafak

Kaynak : Hürriyet

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular