header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

pars_narko_teror_samil_leyla.jpg Show TV’de 21 Ocak Pazartesi günü baştan sona heyecan ve gerilim dolu yepyeni bir dizi başlıyor: Pars Narkoterör… Pazartesi akşamı start alacak olan dizi, bir narkotik başkomiserinin öyküsünü anlatıyor. Osman Sınav’ın yapımını üstlendiği, Metin Günay’ın yönettiği dizide başlıca rolleri İbrahim Çelikkol, Seda Bakan, Attila Olgaç, Rana Cabbar, Hüseyin Soyarslan, Leyla Bilginel Kömürcü, Müge Ulusoy, Oğuz Galeli, Nida Şafak ve Şahika Koldemir paylaşıyor.

Çekimlerine 6 Aralık’ta Van’da başlanan ve halen İstanbul’da devam eden “Pars Narkoterör”, 21 Ocak pazartesi günü Show TV ekranlarında yayına giriyor. “Pars Narkoterör” dizi film projesinin yazım süreci yaklaşık 3 ay sürdü. “Pars Narkoterör”ün senaryo yazımına konsept danışmanlığını Zülfü Canpolat, narkotik danışmanlığını ise Zafer Ercan yaptı. Söz konusu süreçte narkotik polisleri ve yaşam tarzlarına, terör örgütlerinin taktikleri ve uyuşturucu ağı ile bağlantılarına dair geniş bir araştırma yapan senaryo ekibi, dramı ve aksiyonu kuvvetli bir proje ortaya çıkardı. Ayrıca, “Pars-Kiraz Operasyonu” sinema filmi öncesinde yapılan araştırma ve çalışmalar, “Pars Narkoterör” dizisi için bir taban oluşturdu; dizinin yazımında bu çalışmalardan da faydanıldı.

Çarpıcı bir içeriğe sahip olan “Pars Narkoterör”ün müziklerini ise, yaptığı dizi müzikleriyle adından sıkça söz ettiren Gökhan Kırdar hazırladı.

“Pars Narkoterör”ün yapım ekibinde ise, görüntü yönetmeni Tevfik Şenol, genel sanat yönetmeni Sırma Bradley, kurgu yönetmeni İbrahim Sanver Özcan, görsel efekt yönetmeni Şahin Derun, yardımcı yönetmen Ayhan Özen, sanat yönetmeni Esra Yıldız, yapım sorumlusu Mesut Ünlü ve yapım koordinatörü Yasemin Merdamert yer alıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular