header image
19 Haziran 2008 Güncel 0 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

osmansinav_skyturk.jpg Osman Sınav, yazar Elif Şafak ile birlikte tarihi bir hikaye üzerinde çalıştıklarını söyledi. Sınav, Hollywood’da çekilecek filmle ilgili hazırlıkların da bittiğini ancak Amerikalı oyuncu konusunun netleşmediğini belirtti.

SKYTURK’te Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu Full Ekran programına konuk olan yapımcı ve yönetmen Osman Sınav, yazar Elif Şafak ile birlikte hazırladıkları bir projeyi anlattı.

2 yıldır üzerinde çalıştıkları hikayenin kendisi için çok önemli olduğunun altını çizen Osman Sınav, “Önümüzdeki kış ya da bahara doğru yeni bir şey yapacağım. Başka bir hikaye çalışıyorum. Şu anda çalıştığım bir kaç hikaye var ama bunlardan dillendirdiğim Elif Şafak ile bir İstanbul hikayesi var. 2 yıldır çalışıyoruz. Onu sonuçlandırmam lazım. Çünkü inandığım bir hikaye, benim hayalim olan bir hikaye. Çok başka bir Osman Sınav tanıyacaksınız. Çok başka bir şey. Biraz bendeki Osman Sınav’ı göreceksiniz. Çok uzun yıllardır istediğim bir aşk hikayesi bu. Ama İstanbul’la çok içiçe bir aşk hikayesi. Hemen olmayabilir, çünkü finansmanı zor olan tarihi bir film çalışıyorum” açıklamasını yaptı.

Hollywood’da çekilecek film projesi

Bir süre önce Hollywood’da çekilecek bir film projesi üzerinde çalıştığını açıklayan Osman Sınav, projenin geldi aşamada yaşanan bir sıkıntı nedeniyle çekimlere başlayamadıklarını anlatarak son durumu şöyle aktardı:

“Senaryomuz bitti, bir çok hazırlığımız bitti, mekanlarımız bitti. Neyi, hangi sahneyi, kaç günde, ne kadar çekeriz, tüm hazırlıklar bitti. Sadece ortaklarımın bana vereceği Amerikalı oyuncu meselesinde çok anlaşamadık. Ben Türkiye’de de box office’i olan bir oyuncu istiyorum. Onlar ’Bizim için şu yeterli’ diyorlar. Ama Türkiye’de box office’i yoksa ben de bunu istemiyorum, çünkü alacağım riske değmez gözüyle bakıyorum. O noktada duruyoruz. Hatta yeni bir DVD geldi. Ona bakmam lazım. İsim olarak çok box office’i var gibi gelmiyor bana. orada takıldık yani. Bakacağız, hangimiz birbirimizi nasıl ikna edebiliriz…”

Etiketler: , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular