header image
13 Ağustos 2010 Güncel, Sinema 1 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Usta yapımcı-yönetmen Osman Sınav, uzun süredir Elif Şafak ile aşk üzerine çalıştıkları sinema filmi projesi tamamlandı. 2010 İstanbul Kültür Başkenti Projesi kapsamında çekilecek Suret-i Aşk Sinema Filmi başrol oyuncusu için Eva Green’a teklif götürüldüğü belirtildi.

Elif Şafak ile Osman Sınav, 2010 İstanbul Kültür Başkenti Projesi kapsamında çekilecek filmin senayosunu birlikte yazdı. Başrol için ünlü bir yabancı yıldıza teklif götürüldü…

İkilinin senaryosunu yazdığı ve 2010 İstanbul Kültür Başkenti Projesi kapsamında çekilecek filmde Bond Kızı Eva Green oynayacak.

osman_sinav_elif_safak

Bond Kızı olsanda gel Eva! Ünlü yönetmen Osman Sınav ile Habertürk yazarı Elif Şafak, bir sinema filmi için güç birliği yaptı.

Şafak’la Suret-i Aşk adlı filmin senaryosunu tamamlayan Sınav, oyuncu kadrosunu belirlemek için çalışmalara başladı. Usta yönetmen ilk olarak eski Bond Kızı ünlü yıldız Eva Green’e teklif götürdü.

SENARYO EVA’YA GİDİYOR

2006 yılında Casino Royal adlı filmde Bond kızı Vesper Lynd’i canlandıran Eva Green’ in ajansıyla görüşen usta yönetmen Osman Sınav, olumlu cevap aldı.

Filmin 2010 İstanbul Kültür Başkenti Projesi kapsamında çekileceğini belirten Sınav, “Suret-i Aşk’ın senaryosunu bir kaç gün içinde Eva Green’e göndereceğim. Son anda bir aksilik olmazsa başrolde oynayacak” dedi.

Kaynak – Mehmet Çalışkan/HT Magazin

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular