header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

osmansinav_skyturk1.jpg Yapımcı-yönetmen Osman Sınav, Show TV’de devam eden Pars Narkoterör dizisinin filmini de yapma düşüncesi olduğunu ancak henüz netleşmediğini söyledi.

SKYTURK’te Cengiz Semercioğlu‘nun Full Ekran programına yapımcı-yönetmen Osman Sınav ve Pars Narkoterör dizisinin oyuncuları Seda Bakan ile İbrahim Çelikkol konuk oldu.

Osman Sınav, Pars Narkoterör dizisine çok inandığını ve yapısına güvendiğini söyleyerek “Biz kolay seyredilir bir dizi yapmıyoruz. Biraz rahatsız ediyoruz, ezber bozuyoruz. Bunu bilerek ve isteyerek yapıyoruz. Böyle olması gerektiğini düşünüyoruz. Seyirci için zor bir şey. Akşama kadar yorulmuş gelmiş. Kafayı boşaltacaktır, ya gülecektir ya ağlayacaktır falan ama çok da zorlamasın, düşündürmesin durumu vardır televizyonda. Biz biraz yoruyoruz. O nedenle bu tür işlerin reytingi biraz arkadan da gelebilir” diye konuştu.

Dizinin önümüzdeki sezonda devam etmesini istediklerini söyleyen Osman Sınav, pratikte değilse de düşüncede Pars Narkoterör’ün filmini yapma planları olduğunu söyledi.

Etiketler: , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular