header image
24 Aralık 2007 Güncel, Tv Dizileri 3 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

pars+narkoteror.jpg Pars Kiraz Operasyonu’ ile uyuşturucunun uluslararası bağlantısını deşifre eden yapımcı Osman Sınav, yeni dizisi ‘Pars Narkoterör’ ile son darbeyi vurmaya hazırlanıyor.

Çekimleri Van’da başlayan dizide, Türkiye’de kurulan yeni bir uyuşturucu şebekesine ait delillerin ortaya çıkması ve şamil adlı bir polisin verdiği mücadele anlatılıyor. Show TV’de ocak ayında ekrana gelmesi planlanan ‘Pars Narkoterör’ün konusu şöyle: İstanbul Narkotik başkomiseri Şamil Baturay, katıldığı rutin bir operasyonda, yeni bir uyuşturucu şebekesine ait delillere rastlar. Narkotikte birlikte çalıştığı nişanlısı Zülfiye ile birlikte Van’a aile ziyaretine gittiğinde ise kendisini uyuşturucu baronlarının tam ortasında bulur. Şamil ile Zülfiye’nin aşkı, Şamil’in abisinin uyuşturucuyla ilgili bir operasyonda şehit edilmesiyle imkânsyz hâl alır. Abisinin kaybıyla hayata küsen Şamil, intikam peşine düşer. Afganistan’dan İran’a, Van’dan Berlin’e kadar uzanan yeni bir ‘toz hattının’ kurulmak üzere olduğunu ve bu ticaretin teröre kaynak sağladığını keşfeden Şamil’in çalışmaları, vatan için verilen bir mücadeleye dönüşür. Bu savaşta en önemli ipuçları ise Zülfiye’de gizlidir.

Metin Günay’ın yönettiği dizide İbrahim Çelikkol(Şamil), Seda Bakan (Zülfiye), Nida Şafak (Asena) ve Atilla Olgaç (Mehdi) rol alıyor. Osman Sınav’ın son dizisi ‘Pars Narkoterör’, Show TV’de yayınlanacak.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular