header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Osman Sınav‘ın, Mustafa Kutlu‘nun aynı adlı eserinden uyarlanarak insana dair sıcacık bir hikayeyi anlatan “Uzun Hikaye” filminin çekimleri devam ediyor. Dünya sinemasındaki modern aksiyonların örneklerini Türkiye’de kendisinin yapmasından dolayı, popüler kültürde “aksiyon adamı” imajının oluşturduğunu belirten Sınav; “Uzun Hikaye” ile içindeki diğer, “esas Osman Sınav”ın üçüncü filmini yapmaktan büyük mutluluk duyuyor.İşte Uzun Hikaye Sinema Filminin Çekim Görüntüleri, Uzun Hikaye Filminin ilk kareleri ve Uzun Hikaye Filminin Fotoğrafları…Üçüncü filminin hâlâ yapım aşamasında olan Sınav, şimdilik bekleme aşamasında tuttuğu proje hakkında, “Yapacağım diziyle tüm dünya Osmanlı’yı konuşacak” diyerek iddiasını ortaya koydu. Büyük bir Osmanlı hayranı olduğunu belirten usta yönetmen, “Ben sadece Türkiye topraklarının kapladığı 783 bin km insanı değilim. Bosna’dan Çin sınırına kadar giden toprağın insanıyım” diye konuştu.

uzun-hikayenin-cekimleri-1

1940′lı yıllardan 1970′lerin sonuna uzanan öyküsü ile kimi zaman hüzünlü, kimi zaman neşeli ve coşkulu, kimi zamansa heyecanlı ve romantizm yüklü “Uzun Hikaye”; projeyi onurlandıran usta Oyuncular Altan Erkekli, Güven Kıraç, Zafer Algöz, Cihat Tamer, Mahir Günşıray, Kürşat Alnıaçık, Şener Kökkaya, Osman Alkaş, Cengiz Bozkurt, Mustafa Üstündağ, Erkan Avcı, İsmail Hakkı Ürün, Bora Koçak, Ferdi Kurtuldu ve Ufuk Karaali ile de büyük yankı uyandıracak.

uzun-hikayenin-cekimleri-2

Çekimleri başlayan filmde, bu usta isimlere, yine son dönem Türk sineması ve televizyonlarının genç ve başarılı Oyuncuları Tuğçe Kazaz, Ushan Çakır, Damla Sönmez, Taner Ölmez, Batuhan Karacakaya, Elif Atakan, Buğra Bahadırlı, Başak Kasacı, Taha Yusuf Tan, Fatima Betül Cordal ve daha birçok sürpriz isim eşlik ediyor.

uzun-hikayenin-cekimleri-3

Yapımcılığını Osman Sınav‘a ait Sinegraf’ın, dağıtımını UIP’nin üstlendiği “Uzun Hikaye“; hikayesi, Oyuncu kadrosu, müzikleri ve senaryosu ile gelecek sezonun en çok konuşulan filmlerinden biri olmaya aday.

uzun-hikayenin-cekimleri-4 uzun-hikayenin-cekimleri-5 uzun-hikayenin-cekimleri-6 uzun-hikayenin-cekimleri-7 uzun-hikayenin-cekimleri-8 uzun-hikayenin-cekimleri-9

uzun_hikaye_19_12_2012_osman_sinav_2

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular