header image
10 Ağustos 2010 Tv Dizileri 0 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Usta Yapımcı-Yönetmen Osman Sınav‘ın aşk ve intikamı anlatacağı dev prodüksiyonlu yeni dizisi Kılıç Günü dizisi ekranların yeni fenomeni olmaya aday. Kılıç Günü Dizisinin senaryo yazarlığını Süleyman Çobanoğlu ve Yapımcı-Yönetmenliğini Osman Sınav üstleniyor. Kılıç Günü Dizisinin Tanıtım Fragmanları ve Videoları…

atv’nin yeni dizisi ‘Kılıç Günü’ ekranların yeni fenomeni olmaya aday. Osman Sınav’ın yöneteceği dizi, aşkı ve intikamı anlatacak.

kilic_gunu_dizi_afis

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın üstlendiği, senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun yazdığı ‘Kılıç Günü’, yeni yayın döneminde atv ekranlarında seyirciyle buluşacak. Aşkın ve intikamın hikayesini anlatacak olan dizide başlıca rolleri Tansel Öngel, Nur Erkul, Melike Güner, Ertan Saban, Yurdaer Okur ve Ali Atay paylaşıyor. Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan dizide, 30′lu yaşlarındaki ‘Ali Kılıç’ın kızını kucağına aldığı gün, aynı zamanda hayatının son 90 gününün kaldığını öğrenmesiyle başlıyor. Üstelik unutmaya, yok saymaya çalıştığı bir eski hesap, tam da o gün beklenmedik bir şekilde yeniden karşısına çıkıyor. Sezonun en iddialı projeleri arasında yer alan ‘Kılıç Günü’nde ‘Ali Kılıç’ı Tansel Öngel canlandırıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular