header image
26 Kasım 2013 Tv Dizileri 4 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Osman Sınav suskunluğunu bozdu. Sakarya Fırat dizisinden sonra her zamanki gibi sezon dizileri arasında yer almadan sezonun ortasında giriş yapmayı seven Osman Sınav yeni dizisi Kızılelma ile adından çok söz ettirecek bir diziye imza atıyor. Daha tanıtım videoları ile ilgi ve merak uyandıran Kızılelma dizisi TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kurtlar Vadisi dizisiyle teşkilat, devlet, vatansever bir diziyle Osman Sınav hayranlarını ekrana kilitleyecek. İşte Kızılelma dizisinin tanıtım videoları..

kizilelma_dizisi
Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç adam ve kadının hikayesinden yola çıkılan dizide ; bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alınacaktır. Bu kahramanlar Yeni Türkiye nin büyümek ve bölgesinden yeniden adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki bu ülke için yaşayacak, mücadele edecek ve “maceradan maceraya” koşacaklardır. Dizinin başrollerini tiyatronun ve sinemanın önemli isimleri paylaşacaktır. Türk Gizli Servisi, yani Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) konu edilecek.

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan projenin adı “Kızılelma” olacak. Dizinin başrolünde ise daha önce Son Yaz Balkanlar ve Aşk Emek İster gibi dizilerde yer almış olan Furkan Palalı yer alacak.
Kızılelma Tanıtım Videosu

Osman Sınav Fan Hayranları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular