header image
8 Şubat 2014 Tv Dizileri 3 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Ünlü yapımcı Osman Sınav’ın iki yıldır üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığı, Murat Han, Ertan Saban ve Ekin Türkmen’in rol aldığı yeni dizisi “Hatasız Kul Olmaz”, çok yakında Kanal D ekranlarında başlıyor!

Mustafa Kutlu’nun “Zafer Yahut Hiç” isimli eserinden uyarlanan ve Türk seyircisiyle buluşmak için geri sayıma başlayan dizide, sırlarla örülü bir kasabanın gizem, aksiyon ve eğlence dolu hikayesi anlatılıyor.

hatasiz_kul_olmaz_cekimler_2

“Hatasız Kul Olmaz”da; sakin kasabaya yabancı bir adamın gelmesiyle işler çok fena karışır. Çünkü aslında ne kasaba o kadar sakindir, ne de adam o kadar yabancı. O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve bütün sırlar açığa çıkacaktır.

hatasiz_kul_olmaz_cekimler_4

Osman Sınav’ın iki yıldır üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığı proje, sırlar ortadan kalkmaya başladıkça hızlanan temposu ve iddialı kurgusuyla seyircileri ekran başında keyifli anlar yaşatmaya hazır.

hatasiz_kul_olmaz_cekimler_15

“Hatasız Kul Olmaz”, çekimleri henüz başlamadan ilk sezonunun tamamı hazır olan senaryosuyla da Türk televizyonlarında bir ilke imza atıyor.

hatasiz_kul_olmaz_cekimler_36

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular