header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Usta Yapımcı-Yönetmen Osman Sınav‘ilk bölümü ile soluk soluğa ve beğeniyle izlenen “İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu” bir sınır karakolunda yaşananları anlattığı Sakarya Fırat isimli televizyon dizisi 7.Bölümü 3 Şubat Çarşamba günü saat 19.50′de TRT 1 ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor.. Dizinin senaryosu ve yönetmenliğini Süleyman Çobanoğlu, Aybars Bora Kahyaoğlu ve Osman Sınav, Tevfik Şenol’den oluşan ekip üstleniyor. Sakarya Fırat dizisinin 7.Bölüm özeti ve fragmanı…

7.bölümün özeti;

Küçücük umutları büyütmeye çalışmanın kavgası: Sakarya Fırat…

Sakarya Fırat Dizisi 7.Bölüm Fragmanı

Sakarya Fırat Dizisi 7.Bölüm Fragmanı 2

Nihan’ın büyük umutlar, büyük hayallerle başladığı iş hayatı ilk adımında onu büyük bir zorlukla karşı karşıya getiriyor. Bozok köyünün genç muhtarı, hayatı yeniden yaşanılır kılmak için giriştiği mücadelede Nihan’dan yardım istiyor. Nihan sevdiği adamla, Osman’la birlikte bu umudun arkasında durmaya karar veriyor. Ancak Nihan bunun aynı zamanda, ablasının karşısında durmak demek olduğunu henüz bilmiyor. Necla ise öfkesi ve hırsıyla her adımında arkasında tam bir yıkım bırakarak ilerliyor.

Yardıma koştukları yerde Poyraz timini bir felaket bekliyor. Ama hayat her zaman olduğu gibi, felaketin tam ortasında küçük de olsa bir umudu da barındırıyor.

Bakır’ın kendisini kurtarma çabasının bedeli, en zor gününde; babası hayatla ölümün arasında çırpınırken Nihan’a kesiliyor.

İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu.

SAKARYA FIRAT

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular