header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Usta Yapımcı-Yönetmen Osman Sınav‘ilk bölümü ile soluk soluğa ve beğeniyle izlenen “İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu” bir sınır karakolunda yaşananları anlattığı Sakarya Fırat isimli televizyon dizisi 4.Bölümü 12 Ocak Çarşamba günü saat 19.40′ta TRT 1 ekranlarında devam ediyor.. Dizinin senaryosu ve yönetmenliğini Süleyman Çobanoğlu, Aybars Bora Kahyaoğlu ve Osman Sınav, Tevfik Şenol’den oluşan ekip üstleniyor. Sakarya Fırat dizisinin 4.Bölüm özeti ve fragmanı..

4.bölümün özeti;

İnancın, iradenin ve dayanma gücünün tekrar tekrar sınandığı bir savaşın hikayesidir Sakarya Fırat…

Sakarya Fırat Dizisi 4.Bölüm Fragmanı -1

Aradığı fırsat, Osman’ı en zayıf yerinden vurmaya kararlı olan Necla’nın ayağına gelir; İbrahim elindedir. Kural tanımayan bu kadına haddini bildirmek ve babasını onun elinden almak için Osman’ın hedefi bir kez daha dağlardır.
Osman’ın tek başına yola çıktığını gören Mahmut’un içi rahat etmez. O da teçhizatını kuşanır ve Osman’ın ardından yola düşer. Kardeşlik ve sadakat, şimdi ölümün karşısında büyük bir sınav verecektir.
Haberi bir tesadüfle öğrenen Fatma oğlu ve kocası için deliye döner. Elinden geleni yapacaktır: “devlet”i uyandırıp yakasına yapışmak dahil.
Necla’nın oyunuyla yollara düşen Osman ve Mahmut’u ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Necla’nın onlara hazırladığı oyun ikisini de şaşkına çevirir ama kazanmak için bu ölüm oyununu oynamak zorundadırlar.

İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu.

SAKARYA FIRAT

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular