header image
23 Aralık 2009 Tv Dizileri 7 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Usta Yapımcı-Yönetmen Osman Sınav‘ilk bölümü ile soluk soluğa ve beğeniyle izlenen “İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu” bir sınır karakolunda yaşananları anlattığı Sakarya Fırat isimli televizyon dizisi 2.Bölümü 30 Aralık Çarşamba günü saat 19.40′ta TRT 1 ekranlarında devam ediyor.. Dizinin senaryosu ve yönetmenliğini Süleyman Çobanoğlu, Aybars Bora Kahyaoğlu ve Osman Sınav, Tevfik Şenol’den oluşan ekip üstleniyor. Sakarya Fırat dizisinin 2.Bölüm özeti ve fragmanı…

İlk bölümün özeti;

sakarya_firat

Sakarya Fırat Dizisi 2.Bölüm Fragmanı -1

Sakarya Fırat Dizisi 2.Bölüm Fragmanı -2

Ölüme, nefrete, düşmanlığa kardeşlikle, sevgiyle, aşkla direnen insanların hikayesi; Sakarya Fırat

Necla ve adamlarının geri çekilmesiyle sona eren çatışma arkasında bir enkaz bırakır. Osman, kollarında can veren arkadaşının intikamını almaya yemin eder. Gözlerinde tek bir şey vardır; öfke…

Çatışmanın haberi her yere yayılır; mutlu eden ve kahreden haberler… Fatma ve İbrahim suçluluk duygusuyla karışık bir mutlulukla çaresizdir.

Çatışma haberi Mürsel Ağa’nın evine de gelir. Mürsel Ağa Osman’ın iyi olduğunu duyunca rahatlar ama Teslime kızı için daha da çok endişelenmiştir.

Nihan’sa içinde değişen bir şeyler olduğunu böylelikle anlar, Osman’ın iyi olduğunu duyunca aldığı rahat bir nefesle…

Necla pervasızca yaptığı eylem yüzünden örgütten uyarı alsa da düştüğü durumun hesabını sormaya kararlıdır. Tıpkı Osman gibi… Osman intikam için Necla’nın peşine düşer. Ama işler onun planladığı gibi gitmez.

Bu öfke Necla’nın da Osman’ın da iyice bilenmesine sebep olur. İkisinin de tek derdi intikam almaktır. Osman Necla’nın nerede olduğunu bilmese de Necla gölge gibi Osman’ın peşindedir.

Osman’ın içinde bir derdi daha vardır, ilk gördüğü andan itibaren Nihan… İkisi ilk kez buluşur. Ancak bu buluşmada yalnız olmadıklarının farkında değillerdir.

İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu.

SAKARYA FIRAT

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular