header image
16 Haziran 2016 Tv Dizileri 0 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Ünlü Yapımcı-Yönetmen romantik komedi ile STAR TV ekranlarına geliyor. Osman Sınav yeni bir proje ile ekranlara yeni bir yapım ile çıkmaya hazırlanıyor. Romantik Komedi ne zaman başlayacak. Fragmanı ve oyuncuları kimler olacak hangi kanalda yayımlanacak detaylar..

Televizyon ekranlarına bir çok yapım kazandıran Osman Sınav, romantik Komedi Şahane Damat ile çok konuşulacağa benziyor.

Romantik Komedi Yönetmeni Çelikezer

Daha önce Kurtlar vadisi, sakarya fırat, süper baba ve bir çok unutulmaz dizide ismi bulunan yapımcı Sınav bu kez romatik komedi için iddialı..

Star Tv ekranlarında yayımlanacak şahane damat Reşit Çelikezer yönetmen koltuğunda olacak.

osman-sinav-yapimi-sahane-damat

Ünlü sanatçılarda Şahane Damat’ta

Komedi oyuncu kadrosu ise dopdolu olacak Başrollerde Burcu özberk, Ali Ersan Duru ile birlikte Hande Kaptan Leyla Göksun, Mesut Yılmaz Murat Carim Selin Uçer de yer alıyor. Ayrıca sanatçı Nuket Duru’da şahane Damat’ta

Burcu Özberk kimdir?

12 Aralık 1989 (26 yaşında), Eskişehir doğumlu olan oyuncu, Türk dizi ve tiyatro oyuncusu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarında tiyatro bölümü mezunu oolan Özberk, İlk ekranlara Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamıştır,yine Huricihan Sultan karakteri ile oynadı.

Ali Ersan Duru kimdir?

19 Eylül 1984 31 yaşında doğumlu Türk oyuncu. Oyunculuğa on sekiz yaşındayken başladı. Osmangazi Üniversitesinden mezun olan sanatçı Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Okul döneminde amatör tiyatro hayatına başladı. Dha önce oynadığı flimlerde Filmler: Çanakkale 1915

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular