header image
29 Kasım 2007 Tv Dizileri 0 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Selahaddin Hoca, Pusat’ı maça çıkarmayı redettse de olaylar Pusat’ın maça çıkmasını sağlayacak şekilde gelişir. Rakibinin karşısına sakat elle çıkan Pusat, Arif’in verdiği motivasyonla dövüşür. Ön eleme maçını kaybetmesi durumunda, milli takım yolundaki yolundaki rüyasını ertelemek zorunda kalacak olan Pusat, acaba maçı kazanabilecek mi? Yoksa Kont’un kurduğu tuzağa düşüp sadece kafeste dövüşmek zorunda mı kalacak?

Hediye ise hayatının en zor kararını vermek zorunda kalır. İdealist bir genç kız olarak, ilkelerine sadık kalarak Pusat’ın dövüştüğü kafes dövüşünün haberini yapacak mı? Yoksa Pusat’a olan aşkı uğruna mesleğinden ödün verip fedakarlıkta bulunup haberi yapmaktan vazgeçecek mi?

Nergis’in de Kont’un kirli oyununa dahil olması ve Pusat’a karşı duyduğu ilginin artmasıyla, iyi ile kötü arasındaki ilişkiler içinden çıkılmaz bir hal alır.

Özkan’ın yeni bir dövüş organizasyon şirketi açarak Arif’in karşısına çıkmak için gösterdiği çaba Kont ile Arif’i, tekrar karşı karşıya getirmek için ağlarını örer.

11.Bölüm Fragmanı
Medium: www.youtube.com
Link: www.youtube.com

Etiketler: , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular