header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

narkoteror-kopek-esh.jpg ‘Pars Narkoterör’ adlı dizide anlatılan senaryo gerçek oldu. Yakalanan eroin kuryesinin ifadesi, dizinin senaryosunu doğrular nitelikte.

Van’dan beline sardığı 2.5 kilogram eroini Antalya’ya getirmek isterken yakalanan Adem Tekin ile çete üyesi 7 kişi, ifadelerinde “Eroini Van’daki bir aşiretten aldık. Ancak çok büyük bir aşiret. Bu yüzden asla ismini veremeyiz” dedi.

EROİNİ BELİNE SARDI
Antalya Polisi, Van’dan eroin getirileceği istihbaratı üzerine önceki gün yaptığı çalışmada, kente gelmek isteyen Adem Tekin adlı uyuşturucu kuryesinin bulunduğu otobüsü Kepezbaşı’nda durdurdu. Adem Tekin’in üst aramasında, başörtüsü ve koli bandıyla beline sarılı halde 2.5 kilogram eroin ele geçirildi. Gözaltına alınarak Narkotik Suçlar Büro Amirliği’ne götürülen zanlının verdiği bilgi üzerine kentte bulunan 6 adrese operasyon düzenlendi. 80 polisin katıldığı operasyonlarda Fevzi Çağlayan, Salih Tekin, Nuri Aslan, Murat Gül, Erkan Sevinç, Süleyman Gözekçi ve Serdar Eryılmaz da yakalanarak gözaltına alındı. Baskın yapılan evlerde yapılan aramalarda, 40 gram afyon sakızı ile 4 hassas terazi ele geçirildi. Salih Tekin ve Nuri Aslan’ın zehir çetesinin lideri olduğu, diğer zanlıların ise uyuşturucu maddeyi piyasaya süren sokak satıcıları olduğu kaydedildi.

ÇOK BÜYÜK BİR AŞİRET
İfadelerinde eroini Van’dan getirttiklerini belirten zanlıların, “Ancak çok büyük bir aşiret. Bu yüzden asla ismini veremeyiz” dedikleri kaydedildi. Polis uyuşturucu madde ve satıcılarının PKK terör örgütüyle bağlantısı olabileceğini, araştırmaların bu yönde yürütüldüğünü belirtti.
Sorguları tamamlanan zanlılar, bugün adliyeye sevk edildi.

VANLILAR DİZİYE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ
Show TV’de yayınlanan ‘Pars Narkoterör’ adlı dizide Van’da bir aşiret terör örgütü PKK ile işbirliği yaparak büyük çapta uyuşturucu kaçakçılığı yapıyor. Vanlılar ise “bu dizi bizi eroin kaçakçısı olarak gösteriyor” diyerek tepki göstermişlerdi. Antalya’da yakalanan eroin kuryesinin verdiği ifade, dizide anlatılan senaryoya benzerliği ile dikkat çekti.

Kaynak : EnsonHaber

Etiketler: , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular