header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Osman Sınav‘ın yapımcılığını üstlendiği ve Metin Günay‘ın yönettiği Pars Narko Terör Dizisinin 9.Bölümü 17 Mart Pazartesi Günü Saat 22:00′de Showtv Ekranlarında ve işte beklenen dizinin 9.Bölüm tanıtımı ve Fragmanları sizler için geliyor…

Şamil her şeyi göze alarak takibi sürdürüyor. Abisinin ölümü ile ilgili en önemli ipucunun peşindeki tek kişi olmadığının farkında… Ancak bu kez kaybetmeye niyeti yok.

Şamil Hıncal’ın dirisinin peşinde. Ancak Mehdi kararlı; Hıncal Şamil’in eline sağ geçmemeli. Mehdi Hıncal’ı ortadan kaldırmak için bütün kozlarını oynuyor. Bu seferki hamle hiç kimsenin beklemediği bir sonuca neden oluyor. Şamil ağabeyinin katiline ilk kez bu kadar yaklaşıyor.

Mehdi binbir türlü oyunla Şamil’i çaresiz bırakmaya çalışsa da Şamil bu kez tedbirli davranıyor ve Mehdi’nin tüm oyunlarını bozuyor.

Mehdi engelinden geçtiğinde Şamil’in yolundaki taş Mert oluyor. Hesaplar karışıyor ve işler hiç kimsenin planlandığı gibi gitmiyor. Şamil’in eli kolu bağlı…Kendisinden beklenmeyecek kadar öfkeyle bileniyor.

Tüm olanların ortasında Zülüf başka bir tehditle karşı karşıya kalıyor; eski, bildik, her gün büyüyen bir tehditle…. Nezir’le…

Medium: video.google.com
Link: video.google.com

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular