header image
25 Nisan 2008 Tv Dizileri 4 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

15.Bölüm: Ağalar meclisi acil olarak toplanıyor…
Osman Sınav‘ın yapımcılığını üstlendiği ve Metin Günay‘ın yönettiği Pars Narko Terör Dizisinin 15.Bölümü 28 Nisan Pazartesi Günü Saat 22:15′te Showtv Ekranlarında ve işte beklenen dizinin 15.Bölüm tanıtımı ve Fragmanları sizler için geliyor…

Cesim’in lokantasındaki çatışmayla Mehdi’nin kaçmasına engel olamayan Şamil onların peşinden yola çıkıyor. Takip zorlu ve tehlikeli olsa da Şamil vazgeçmeden Mehdi’nin peşinden gidiyor. 

Babasını kaybetmenin ve başka bir şehre yerleşmenin bunalımı Sinem’i yanlış yolların başına getiriyor. Yanlışını gören Azad oluyor. Azad, Şamil ile Sinem arasında kalıyor.

Şamil, Vahit Seyran’ı ifade vermesi için Narkotik Şube’ye getirtiyor. Ancak bu olay Zülüf’le Şamil’in ilişkilerinin biraz daha gerilmelerine sebep oluyor.

Meclisin içindeki yeni ittifak, gücünü artırmak için yeni yollara yöneliyor. Kozları, örgüte karşı Barzan evi. Barudi, Urfalı ve Karadenizli’den oluşan ittifak, kuzey hattından sonra güney limanları için Mersinli’ye ortaklık teklif ediyor.

Mehdi tüm ağaların yerine oynuyor. Cesim’i, meclise karşı maşa olarak kullanıyor. Ağalar Cesim’den gelen ani haberle toplantı için, Mehdi’nin karargâhına doğru yola çıkıyor.

Teoman ve Barudî de bu toplantıya katılmak için yolda… Onlar olabilecekleri göremiyor ama Şamil görüyor: hayatları tehlikede…

Medium: www.youtube.com
Link: www.youtube.com

Etiketler: , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular