header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Showtv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Pars Narko Terör Dizisinin oyuncuları hakkında geniş bilgi ve karakterler sizler için geliyor…

——————–Pars Narko Terör Oyuncular——————

samil.jpg
İBRAHİM ÇELİKOL
ŞAMİL

Uyuşturucu mafyasını yöneten Temsilciler Meclisi’ne savaş açan cesur Narkotik polisi; İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü Afyon Türevleri Büro Amiri. Hayatta en çok nefret ettiği şey uyuşturucu, en çok sevdiği… Zülüf.

zuluf.jpg
SEDA BAKAN
ZÜLÜF

Uyuşturucu kaçakçılarıyla işbirliği yapan eski Bakan Vahit Seyran’ın manevi yeğeni. İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü Afyon Türevleri Ekipler Amiri. Ailesini, geleneğini karşısına alacak kadar Şamil’e aşık, Vanlı “Kürt kızı”.

zabari.jpg
ATTİLA OLGAÇ
ZEBARİ

Lakabı “Haldi” Kadir Zebari’nin eski sağ kolu. Kadir Zebari öldürüldükten sonra Haşhaşi’nin adamı Barudi Kasım’a savaş açan ve uyuşturucu satan Temsilciler Meclisi’nin en tepesine oynayan vatansız bir tüccar.

ziya,.jpg
ERDAL CİNDORUK
MÜDÜR ZİYA

İstanbul Narkotik Şube Müdürü. Gözünü budaktan sakınmayan, babacan tavrıyla da her zaman ekibine sahip çıkan tecrübeli bir Narkotik Müdürü.

hincal.jpg
EROL ALPSOYKAN
HINCAL ATAK

Kaçakçılık işlerine karıştığı tespit edildiği için Ordu’dan zorla ve sessiz sedasız emekli edilen tuğgeneral. “Emekli paşa” kartvizitini kullanarak Mehdi’nin uyuşturucu sevkıyatlarına destek sağlıyor.

nezir.jpg
MURAT ERGÜN
NEZİR

Vahit Seyran’ın oğlu. Zülüf’e aşık. Ailden izin çıkmadığı için Zülüf’le evlenemeyen Nezir Zülüf’ü elde etmek için her türlü kötülüğü yapabilecek biri.

mert.jpg
OĞUZ GALELİ
MERT KARACABEY

Hıncal Atak’ın damadı, Minel’in eşi. Uyuşturucu kaçakçılarının davalarına bakan iş bilir bir avukat. En önemli müvekkilleri karısı ve kayınpederi.

cavus.jpg
SERVER MUTLU

ÇAVUŞ

Zülüf’ün “göstermelik” babası ve Vahit Seyran’ın sağ kolu. Lakabı “Çavuş”. Zülüf onu gerçek babası zannediyor.

sinem.jpg
ŞAHİKA KOLDEMİR
SİNEM

Selçuk ve Nazan’ın kızı, babasının görevi yüzünden Doğu’da yaşamaktan bıkmış, İstanbul’da üniversiteye gitmeyi ve yaşamayı hayal eden genç bir kız.

sureyya.jpg
LEYLA BİLGİNEL KÖMÜRCÜ
İRANLI SÜREYYA

İranlı önemli bir aşiretin güzel, güçlü kızı. Uyuşturucu sevkıyatlarının fizik ve aksiyon komutanı. En önemli özelliği kusursuz bir sniper olması. Mehdi’yle Berlin’de tanışan Süreya’nın babası Mehdi’yi hapishaneden kurtaran avukat.

seyit.jpg
RANA CABBAR
SEYİT

Sözde uyuşturucu eyaletinin en büyük ağalarından. Van’dan geçen uyuşturucunun sahibi. Mehdi Kadirgil’in patronu.

haydar.jpg
OSMAN SOYKUT
HAYDAR

Ordudan emekli istihbaratçı. Narkoterör’le mücadele eden Pars fikir kulübünün en üst kademesindeki beyinlerinden biri. Şamil’in hayatını değiştirecek yolu çizen kişi, Şamil’in ağabeyinin ölümünden sonraki en büyük destekçisi.

vahit.jpg
HÜSEYİN SOYSALAN
VAHİT SEYRAN

Mehdi Kadirgil’in kızı Zülüf’ü emanet ettiği eski Bakan. Mehdi’nin uyuşturucu satışındaki bürokratik işleri halleden siyasi bir komutan.

selcuk.jpg
GÜRHAN ELMALIOĞLU
SELÇUK BATURAY

Jandarma Binbaşı. Narkoterör’e gönülden bağlanan ve bunun için her türlü mücadeleyi göze alan bir asker. Şamil’e adeta babalık etmiş ve Şamil’in her zaman kendisine örnek aldığı ağabeyi.

minel.jpg
MÜGE ULUSOY
MİNEL

Hıncal Atak’ın iyi eğitim görmüş, şımarık kızı. Mert’le evliliğinden olan çocuğunun ölümüyle yaşadığı travma sebebiyle uyuşturucu kullanmaya başlayan ve bütün aileye sıkıntı yaratan kadın.

asena.jpg
NİDA ŞAFAK
ASENA

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü Kokain-Kenevir Türevleri Büro Amiri. Şamil ve Zülüf’ün en yakın arkadaşı. Tecrübesi ve kararlı duruşuyla Narkotik Büro’nun vazgeçilmezlerinden.

rindi.jpg
YAŞAR ÖZDEMİR
RINDİ

Zülüf’ün doğumunda ölen annesinin yerine geçen “anne”. Zülüf onu da gerçek annesi zannediyor.

barudi.jpg
EROL BABAOĞLU
BARUDİ KASIM

Haşhaşi öldükten sonra onun yerine geçen uyuşturucu kaçakçısı. Mehdi’nin ortadan kaldırıp yerine geçmeye çalıştığı Seyit ağa’nın İstanbul Temsilciliğini yapan uyuşturucu taciri. Lakabı “Barudi”.

Etiketler: , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular