header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Efsane Yapımcı-Yönetmen Osman Sınav‘ın Masumlar dizisinin konusu Aşk ve sadakat trendinin değişeceğini anlatan bir dizi olacak.Osman Sınav’ın yazıp yönettiğiMasumlaradlı dizi, nisan ayında atv izleyicileriyle buluşacak. Başrollerini Özgü Namal, Demet Evgar ve Kenan Ece‘nin paylaştığı dizi, aşk ve sadakati sorguluyor..

Dizide başrolleri Özgü Namal, Demet Evgar ve Kenan Ece paylaşıyor. Dizinin senaristi ve yönetmeni ise Osman Sınav.işte Masumlar Dizisinin Hikayesi ve konusu…

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın üstlendiği etkileyici bir aşk ve sadakat hikayesi olan Masumlar 8 aylık özenli bir çalışmanın ürünü.

Masumlar projesi, deneyimli ve başarılı oyuncu kadrosu ile Nisan ayı başında Türkiye’nin en sevilen ve beğenilen televizyon kanallarından ATV’de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Masumlar projesinin başrollerini önemli genç oyuncular paylaşıyor.

Başta Kurtlar Vadisi olmak üzere Bebeğim, Yeditepe İstanbul gibi başarılı televizyon dizileri ve Mutluluk, Beynelmilel, Organize İşler gibi pek çok sinema filminde rol alan başarılı oyuncu Özgü Namal, bu kez Zeynep karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Bugüne dek gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’ye önemli starlar kazandıran Osman Sınav, bu kez de izleyiciyi yepyeni bir oyuncuyla tanıştırmaya hazırlanıyor. Oyunculuk eğitimini Amerika ve İrlanda’da alan ve yurt dışında pek çok önemli tiyatro oyunu ve televizyon dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu Kenan Ece, Kaan karakteri ile Türkiye’de ilk kez Masumlar projesiyle kamera karşısına geçiyor.

Banyo ve Beyza’nın Kadınları’nın ardından son olarak Güneşi Gördüm isimli sinema filmi ile 6 çocuk annesi bir kadın olarak karşımıza çıkan Demet Evgar, Masumlar projesinde Başak rolünde izleyici ile buluşuyor.

masumlar-dizisi-2.jpg ZEYNEP: “Yaralarınızı saran bir adamla yeni bir hayat kurmuşken… Sadakatine yüzde yüz inandığınız o adama deli gibi aşık olmuşken… Hayallerinizin gerçeğe en yakın olduğu bir anda… Kocanız bir zamanlar deli gibi sevdiği kadına rastlarsa… Ne yaparsınız?”

masumlar-dizisi-23.jpg KAAN: “Çok acı verse de ondan uzak kalmayı başarmışken… Başka bir kadını çok sevmiş ve
onunla bir hayat kurmuş, geleceğe bakarken… Hayalleriniz, başarılarınız, sevdiğiniz kadınla hayatınız en güzel dönemindeyken… Ve karınıza asla ihanet etmeyeceğinize en önce kendinize söz vermişken… Eski aşkınız karşınıza çıksa… Onu aslında hiç unutamadığınızı fark etseniz… Yüreğiniz ikiye bölünse… Ne yapabilirsiniz?”

masumlar-dizisi-24.jpg BAŞAK: “Geçmişin acılarını gömmüş, onları fotoğraflarda bırakmışken… Çocuğunuz ve işinizden ibaret bir hayat sürerken… Aşkı hayatınızdan çıkarmış, çoktan unutmuşken… Hiç beklemediğiniz bir yerde, birdenbire… Mutlu bir evliliği olan eski aşkınız karşınıza çıkarsa ne hissedersiniz?”

Kaan ve Zeynep…
masumlar-dizisi-26.jpg
Kader onları en zor zamanlarında bir araya getirmişti. Kaan Zeynep’e inanmayı öğretmiş, Zeynep bilmeden de olsa Kaan’a kendini toplaması için yardım etmişti.

Hep aşkla bir arada oldular… Birbirlerini hep çok sevdiler…

Birlikte bir hayat kurdular, birlikte hayal ettiler.. Umutları da birdi..

Her şey güzeldi. Kaan inat ve azimle sarıldığı işinde her gün daha başarılı oluyor, terfi bekliyordu. Zeynep kendisini kocası ve evliliğine adamış, hayatlarını güzelleştirmek için uğraşıyordu. Bebek hayalleri de vardı, sadece biraz beklemeleri gerekiyordu, bebeklerine daha iyi bir hayat sağlayacak duruma gelene kadar…

Heyecanla bekledikleri gün geldi; Kaan’ın terfi alacağı gün… Ama kaderin onlara bir sürprizi vardı..

Terfilerin açıklanacağı toplantıda Kaan hiç ummadığı biriyle karşılaştı; eski aşkı Başak’la…

Kaan ve Başak…
masumlar-dizisi-27.jpg
İlk gençliklerinde birbirlerinin ilk aşklarıydılar… Zor olacağını biliyorlardı ama delice sevmiş, her şeyi göze almışlardı…

Ama sonunda ayrıldılar.. Kaldıramayacakları bir yükle karşı karşıyaydılar. Çok gençti ikisi de… Hayat onları kolayca başka taraflara savurdu.

Yıllar ikisi için de zor geçti.. Yaşamaya devam etmeleri gerekiyordu, ettiler. Kaan başka bir kadını sevmiş, mutlu bir evlilik yapmışken Başak tek başına kalmayı seçti. Kimseyi sevmedi bir daha, kimsenin hayatına girmesine izin vermedi. Yalnızca işi ve bir de küçük kızı vardı onun için.

Ve şimdi ikisi de geçmişi arkalarında bırakmışken hayat onları bir kez daha bir araya getirdi.
İkisi de kaderin bu cilvesinden rahatsız olurlar. İkisi de çekip gitmek ister ama vazgeçerler…
Kaan, karısı Zeynep’i çok sevmekte ve kaybetmek istememektedir. Başak’tan uzak durmaya çalışmanın Zeynep’i şüphelendireceğinden endişelenen Kaan kendisini, Başak’ı unuttuğunu ve onunla bir arada olmaktan etkilenmeyeceğini ispatlamak zorunda hisseder. Bu sebeple şirkette kalmaya ve işine devam etmeye karar verir.
Başak, böyle bir karşılaşma yüzünden kaçmak niyetinde değildir. İşi onun için önemlidir ve Kaan’ı çoktan unuttuğunu düşünmektedir.
Kaan ve Başak’ın aynı şirkette çalışmaya başladığını öğrenen, Zeynep için de zor günler başlar. Zeynep hem çok sevdiği kocasını kaybetmemek hem de evliliğini ayakta tutmak için onurlu bir mücadeleye girişir.

Ancak işyerinde her gün bir arada olmak Başak ve Kaan’ı hiç tahmin edemedikleri şekilde etkiler. Kaan, Başak’ı unutamadığını fark eder. Ancak Kaan’ın kendine kendisine verdiği bir söz vardır; karısını asla aldatmayacaktır. Kaan mutlu evliliği ile eski aşkı arasında kalır.
Kaan’dan ayrıldığı günden beri hayatına hiç kimseyi sokmamış olan Başak da Kaan’ı hala unutamamış olduğunu fark eder. Bir yuvanın yıkılmasını asla istemeyen Başak da vicdanı ile eski aşkı arasında kalır.
Kaan, Zeynep ve Başak atlatması çok zor bir fırtına ile karşı karşıyadır.

Başarılı bir işadamı olan Kaan, herkesin imrenerek baktığı bir adam… Çalışıp çabalayarak kendisini neredeyse yoktan var etmiş. Çalıştığı şirkette beğeniliyor ve terfi bekliyor, güzel bir karısı ve mutlu bir evliliği var. İstediği her şeyi elde eden Kaan’ın hayatı, çalıştığı şirkete gelen bir kadınla birlikte değişmeye başlar. Daha doğrusu, bir kabusa dönüşür.

Kaan’ın terfi beklediği konuma dışarıdan getirilen Başak, Kaan’ın bir zamanlar deli gibi aşık olduğu, herkesin imrenerek baktığı bir ilişki yaşadığı eski aşkıdır.

Üniversite zamanında aynı apartmanda oturduğu, deli gibi aşık olduğu Başak’ın cazibesinden yeniden etkilenmeye başlayan Kaan için hayat tam bir kabusa döner. Çünkü bir zamanlar karısına verdiği sözden dönmek, onu, unutamadığı eski aşkıyla aldatmak üzeredir. Kaan, iki kadın arasında kalır.

Acısını içine atıp, çekip giden Kaan’dan uzak durmayı başarmış olan Başak’ı tekrar harekete geçiren ise kızının isteği olur. Kaan kendisini terk ettiği sırada hamile olan Başak, hasta bir çocuk dünyaya getirmiştir. Doğuştan gelen bu hastalığıyla yavaş yavaş kör olmaya başlayan kızı, görme yeteneğini tamamen kaybetmeden babasını görmek ister. Başak, bir tesadüf sayesinde aynı şirkette çalışmaya başladığı Kaan’a her şeyi anlatmaya karar verir ama bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

Kızının gözlerini kaybetmeye, belki de ölüme her geçen gün biraz daha yaklaştığını bilen Başak, çektiği her acının sorumlusu olarak Kaan’ı görmeye başlayacaktır. Ancak Başak’ın hesap edemediği bir şey vardır; Başak da eski aşkını; Kaan’ı unutamadığını fark edecektir.

Başak ve Kaan duygusal sarmalın içinde kenetlenmişken, Kaan’ın karısı Zeynep yuvasını kurtarmak ve kocasının sevgisini yeniden kazanmak için savaşacaktır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular