header image
28 Ağustos 2014 Tv Dizileri 1 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kızılelma dizisi Sezon finali yaptıktan sonra bittiği yönünde iddialar ortaya atılan yeni sezon çekimleri başladı. Kızılelma yeni sezon yeni oyuncuları ile TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Başrollerini Furkan Palalı, Erdal Cindoruk ve Pelin Akil gibi isimlerin paylaştığı dizide kadın başrol Pelin Akil diziden ölerek ayrılmıştı. Yeniden kadın oyuncu arayışına giren yapım, Aslıhan Güner ile anlaştı. Aslıhan Güner, daha önce Şefkat Tepe, Asi, Her Şey Yolunda Merkez gibi projelerde boy göstermişti.

BURAK SERGEN KIZILELMA DİZİSİNDE

Yeni sezonda da iddiasını sürdürmek isteyen Kızılelma, diziye yeni oyuncu takviyeleri yapmaya devam ediyor. En son Saklı Kalan dizisisinde oynayan başarılı oyuncu Burak Sergen, bu sezon Kızılelma ile ekranlarda olacak.Kızılelma, 3 Eylül Çarşamba 2. sezonuyla TRT1′de!

aslihan_guner

Bir ara yayından kaldırılacağı dedikoduları çıkarılan Kızılelma dizisi, yeni döneme hızlı girecek. Dizinin yapımcısı Osman Sınav, ikinci sezonda Aslıhan Güner ve Burak Sergin ile kan tazelediklerini söyledi. İşte Star’dan Nil Özer’in özel haberi.

TRT’nin geçen çok konuşulan dizilerinden ‘Kızılelma’nın yeni yayın döneminde kadın başrol oyuncusu belli oldu. ‘Sümela’nın Şifresi’, ‘Moskova’nın Şifresi’ adlı filmlerden tanıdığımız Aslıhan Güner, Kızılelma dizisinin kadrosuna dahil oldu.

burak_sergen

Azra adında bir genç kızı canlandıracak olan Güner için dizinin genel yönetmeni Osman Sınav şu bilgiyi verdi: “Kadın başrol oyuncumuz belli oldu. Hatta çekimlere dün başladık. Seçim yaparken Aslıhan’ın oyunculuğunu dikkate aldık. Konseptimiz gereği popüler isimlerle ilgilenmiyoruz. Aslıhan Güner ise son dönemde çok başarılı olmuştu, yolumuza onunla devam edeceğiz. İstanbul’da çekimlere başlayan dizinin bir kısmı da Azerbaycan’da çekilecek.

Ekranın ilk Türk Ajan dizisi Kızılelma’a Furkan Palalı ve Zeynep Eronat gibi ünlü oyuncular yer alıyor. (Nil Özer, Star)

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular