header image
23 Nisan 2009 Tv Dizileri 0 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Yapımcılığını Efsane Yapımcı-Yönetmen Osman Sınav‘ın üstlendiği, Yönetmenliğini Tevfik Şenol’un, senaristliğini Aybars Bora Kahyaoğlu, Onur Şener ve Selman Kılıçaslan’ın üstlendiği dizinin başrollerinde daha önce “Mutluluk”, “Hazan Mevsimi” ve “Zincirbozan”’da izlediğimiz Erol Babaoğlu ve “Kader” dizisinde izlediğimiz genç oyuncu Birce Akalay yer alıyor. Alayına İsyan, aynı zamanda oyuncu kadrosunda Salih Kalyon,Önder Açıkbaş, Bilge Şen ve Nuri Alço gibi usta isimlerin yanı sıra İbrahim Can, Ragıp Gülen, Pelin Keskin ve Dilşad Çelebi gibi yetenekli oyuncuları da barındırıyor!

Ekranlara yeni bir soluk getiren Alayına İsyan 25 Nisan Cumartesi 19.50′de 4.Bölümü ile TRT 1’de ekranlara geliyor.Alayına İsyandizisinin 4.Bölüm özeti ve fragmanı ise şöyle…

Barudi yeni hayatını yavaş yavaş kurmaya çalışıyor. Bir yandan ev bulmaya çalışırken bir yandan da iş aramaya devam ediyor. Bu kez şans ona yardım ediyor ve aradığı iş Barudi’nin ayağına kadar geliyor.

Sevtap, Fadik nineye kendini beğendirmek için elinden geleni yapıyor, Fadik nine de ona kusur bulmak için…

Cemşit de ekmek parası için bulduğu her kapıyı çalıyor. Nihayet o da bir iş buluyor. Üstelik aşk da beraberinde geliyor ve Cemşit ilk görüşte aşık oluyor.

Ancak Cemşit’in işleri ters gidiyor. İmdadına koşan yine Barudi oluyor. Barudi, Cemşit’i kanatlarının altına alıyor ve ikili çalışma hayatına Barudi’nin bulduğu yeni işte birlikte atılıyor.

Ekranlara yeni bir soluk getiren Alayına İsyan dördüncü bölümü ile 25 Nisan Cumartesi TRT 1 ekranında…

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular