header image
17 Nisan 2009 Tv Dizileri 0 Yorum var
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Yapımcılığını Efsane Yapımcı-Yönetmen Osman Sınav‘ın üstlendiği, Yönetmenliğini Tevfik Şenol’un, senaristliğini Aybars Bora Kahyaoğlu, Onur Şener ve Selman Kılıçaslan’ın üstlendiği dizinin başrollerinde daha önce “Mutluluk”, “Hazan Mevsimi” ve “Zincirbozan”’da izlediğimiz Erol Babaoğlu ve “Kader” dizisinde izlediğimiz genç oyuncu Birce Akalay yer alıyor. Alayına İsyan, aynı zamanda oyuncu kadrosunda Salih Kalyon,Önder Açıkbaş, Bilge Şen ve Nuri Alço gibi usta isimlerin yanı sıra İbrahim Can, Ragıp Gülen, Pelin Keskin ve Dilşad Çelebi gibi yetenekli oyuncuları da barındırıyor!

Ekranlara yeni bir soluk getiren Alayına İsyan 18 Nisan Cumartesi 19.50′de 3.Bölümü ile TRT 1’de ekranlara geliyor.Alayına İsyandizisinin 3.Bölüm özeti ve fragmanı ise şöyle…Barudi, yavaş yavaş yeni hayatına alışmaya çalışır. Artık yapması gereken iş aramaktır. Bu konuda ona Cemşit yardımcı olacaktır. Buldukları ilk iş de bir pavyonda garsonluk olur.

İş görüşmesi için gittikleri pavyonda Barudi bir sürprizle karşılaşır; Sevtap’la. Sevtap da aynı pavyonda şarkıcılık işi bulur. Kader Barudi ve Sevtap’ı bir kez daha bir araya getirir.

Bu arada Sevtap’ın torununun başına kalacağından korkan Fadik Nine, Naciye’nin de teşvikiyle Barudi’ye bir kız bakmaya başlar.

Barudi de Sevtap da pavyondaki işlerine başlarlar. Ancak işler onların düşündüğü gibi gitmeyecektir. Eski bir mafya babası olduğunu fazla gizli tutamayan Barudi başka bir teklifle karşılaşır. Ancak bu teklifi kabul etmek için tövbesini bozmak zorundadır. Sevtap’ın da içinde olduğu bir tehditle karşı karşıya olduğunu fark eden Barudi çileden çıkar ve kendini bir kez daha kargaşa ve kavganın içinde bulur. Ve bir kez daha haykırır; Alayına isyan!!!

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular