header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Yapımcılığını Efsane Yapımcı-Yönetmen Osman Sınav‘ın üstlendiği, Yönetmenliğini Tevfik Şenol’un, senaristliğini Aybars Bora Kahyaoğlu, Onur Şener ve Selman Kılıçaslan’ın üstlendiği dizinin başrollerinde daha önce “Mutluluk”, “Hazan Mevsimi” ve “Zincirbozan”’da izlediğimiz Erol Babaoğlu ve “Kader” dizisinde izlediğimiz genç oyuncu Birce Akalay yer alıyor. Alayına İsyan, aynı zamanda oyuncu kadrosunda Salih Kalyon,Önder Açıkbaş, Bilge Şen ve Nuri Alço gibi usta isimlerin yanı sıra İbrahim Can, Ragıp Gülen, Pelin Keskin ve Dilşad Çelebi gibi yetenekli oyuncuları da barındırıyor!

Ekranlara yeni bir soluk getiren Alayına İsyan 11 Nisan Cumartesi 19.50′de 2.Bölümü ile TRT 1’de ekranlara geliyor.Alayına İsyandizisinin 2.Bölüm özeti ve fragmanı ise şöyle…

Barudi, Sevtap’ı ona musallat olan adamlardan kurtarır. Ancak bu kez başka bir sorunları vardır; Sevtap’ın geceyi geçirecek bir yeri yoktur. Barudi, Nine ve Sevtap geceyi birlikte bankta geçirirler. Ancak sabah olduğunda Barudi’yi bir sürpriz beklemektedir.

Namuslu bir hayata beş parasız adım atan Barudi önce ninesi ve kendisi için barınacak bir yer sonra da para kazanacağı bir iş bulmak zorundadır. O güne dek kendi işini hep kendi gören Barudi hiç alışık olmadığı bu zorluklar karşısında yardım istemek zorundadır. Yardım isteyebileceği tek kişi ise asker arkadaşı Faruk’tur.

Nine ve Barudi Faruk’un yaşadığı mahalleye gider. Barudi hem zor hem eğlenceli bir hayata adım atmak üzeredir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular