header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

pars+narkoteror.jpg Yüksel Aytuğ yazısında ShowTv Genel Müdürü Saner Ayar’ın Pars Narkoterör dizisine destek olduğu ve diziyi 23 bölüme kadar getirdiğini yazdı.işte yazının devamı…

SHOW TV’deki Pars: Narkoterör dizisinin reytingleri hiç de iç açıcı olmamasına rağmen Show TV sezon boyunca ısrarla bu diziyi ekranda tutmaya devam etti. Peki reyting rekabetinin tavan yaptığı, reyting ve reklam gelirini arttırmak adına hiç kimsenin gözünün yaşına bakılmadığı, reyting alamayan dizilerin iki bölümde yayından kaldırıldığı böylesine “hırçın ve saldırgan” bir dönemde Show TV neden bu “riski” aldı?
Nedeni bana göre kanalın genel müdürü Saner Ayar’ın düşünce yapısında gizli. Ayar’ı iyi tanıyorum. Toplumsal fayda gördüğü her şeyin arkasında sıkı sıkı duran bir vatansever olduğunu çok iyi biliyorum. Yaşasın Okulumuz gibi dev bütçeli ama yayın ve reklam riski içeren kampanyaların Show TV ekranlarında yıllardır devam etmesi de bunun en açık göstergesi. Ayar, PKK ile uyuşturucu kaçakçılığı arasındaki direkt ilişkiyi deşifre eden “Pars: Narkoterör” dizisini “topluma hizmet” olarak gördüğü için uzun süre ekranda tuttu. Bu içten ve fedakar yaklaşımları için hem Saner Ayar’ı hem de dizinin yapımcısı Osman Sınav’ı yürekten kutluyorum.

Etiketler: , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular