header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

‘Yusuf Miroğlu’ ve ‘Polat Alemdar’ın yaratıcısı Osman Sınav, ‘Kılıç Günü’ dizisinde yeni bir fenomen yarattı: Kılıç Ali… ‘Miroğlu’ ve ‘Polat’ gibi ‘Kılıç Ali’ de silah kullanıyor ve haksızlıkla savaşıyor. Yönetmen-yapımcı Osman Sınav, daha önce ‘Deli Yürek’ dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı ‘Yusuf Miroğlu’ ve ‘Kurtlar Vadisi’nde Necati Şaşmaz’ın oynadığı ‘Polat Alemdar’ karakterlerinden sonra, atv’nin yeni dizisi ‘Kılıç Günü’nde yeni bir ‘ağır abi’ daha yarattı: ‘Kılıç Ali’…

MAĞDURUN SESİ
Tansel Öngel’in canlandırdığı ‘Kılıç Ali’, diğer iki karakter gibi ‘delikanlı’ duruşuyla dikkatleri üzerine çekiyor. ‘Kılıç Ali’, ‘Yusuf Miroğlu’ ve ‘Polat Alemdar’ gibi mağdurun yanında olan, haksızlığa isyan eden, kendi kuralını kendisi koyan, yeri geldiğinde silah kullanan ve siyah giyinen biri… Sınav’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği ‘Kılıç Günü’ geçen cuma yayınlanan ilk bölümüyle ilgi gördü. 90 gün ömrü kaldığını en mutlu gününde öğrenen ‘Kılıç Ali’nin düşmanlarına karşı verdiği mücadeleyi anlatan dizi, henüz başlamadan, tanıtım filmiyle bile kendi hayran kitlesini yaratmıştı.

kilic_gunu_dizi_1

DİZİYİ SEVDİK
İlk bölümün ardından sanal alemde yorum yapan izleyiciler, dizinin beklediklerine değdiğini, özellikle de ‘Kılıç Ali’nin, düşmanı ‘Cenk Kızıltan’ın kafasına silah dayadığı sahneyi sevdiklerini belirtiyorlar.

SANAL ALEMDE NE DEDİLER?
Ümit Ünlüer: Bu karakter fenomen olur.
Tuba Uzman: Müzikleri güzel ve çok akıcı bir dizi… Oyuncular müthiş!
Adem Uzun: Osman Sınav yine yaptı yapacağını!
Erdem Esen: Bence ‘Ali’nin ‘Cenk’i öldürmesi lazım. Zaten 90 günü kalmış.
Tutku Aksoy: Çok güzeldi. Umarım ‘Ali’ kazanır.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular