header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

pars_narko_teror_1_bolum_4.jpg Gecenin merakla beklediğimiz dizisi Osman Sınav imzalı “Pars – Narkoterör”dü. İlk bölümde konuşmak taraflısı değilim. Sınav, Show TV Ana Haber Bülteni’nde dizide “Bugüne kadar dizilerimizde olandan daha yaman bir aşk olacak!” yorumunu yaptı.

“Kızımız uyuşturucu baronunun kızı” diyerek bu “yaman ilişki olayını” biraz açtı. Dizideki yaman aşkın iki kahramanı Şamil ile Zülüf rolleri bana zayıf geldi. Seslendirme çok etkili… Konuşunca zayıf, tiril tiril bir ses geliyor kulağa. Ne varsa eskilerde var.

“Kurtlar Vadisi”nin “Kılıç”ı Attila Olgaç burada uyuşturucu tüccarı Zebari rolünde. Seyit rolünde Rana Cabbar ile bir sahneleri vardı. Yani olay bu. Diğerleri nasıl denir çerez oluyor. Müzikler de Gökhan Kırdar’ın “klasik loop”ları.

Biraz ötede “Köprü” dizisi vardı. Al oradaki müziği getir buraya, ya da tersi, fark etmiyor. Ya Sayın Sınav başka bir müzisyen ile çalışacaktı ya da Gökhan Kırdar’a “Bana farklı müzik yap” diyecekti. Bir de dizinin renkleri kırmızı ve tonlarında, gözüm kamaştı… Unutmadan, Leyla Bilginel Kömürcü de Süreyya rolünde etkili.

Etiketler: , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular