header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

osmansinav_haberturk.jpg Yapımcı-yönetmen Osman Sınav, Show TV’de yayınlanan ’Pars-Narkoterör’ dizisinin istenilen reytinge ulaşamadığını belirterek, “Benim işlerim hep Arap atı gibi sonradan açılır” dedi.
Habertürk’te Saba Tümer’in programına konuk olan Osman Sınav, son dizisi Pars-Narkoterör’ün beklenen reytinge ulaşamadığını söyledi.

Osman Sınav, Show TV’de ekrana gelen dizinin reytinglerinin düşüklüğünün farkında olduklarını vurgulayarak, “Bizim reytinglerimiz Pars-Narkoterör’ün olması gereken yerde olan reytingler değil. Bu benim işlerimde genellikle böyle sonradan açılma bir durum vardır. Sektördeki arkadaşlar da bunu bilirler. Hep böyle Arap atı gibi sonradan açılırlar” dedi.

Sınav, bu durumun sebeplerinin de kendi seçimlerinde yattığını ifade etti ve “Ben genellikle no name (isimsiz) isimlerle iş yaptığım için. Star olan isimleri tercih etmez miyim, ederim tabii ki… O rast gelme ile ilgili bir şey. Yoksa belli isimleri olan insanlarla da çalışırım. Önemli olan hikayeye ve karaktere oturması. Sadece isim olduğu için çalışmam hiç kimseyle. O hikayeye oturuyorsa, karaktere oturuyorsa hakikaten o insanın iyi oynayacağına inanıyorsam çalışırım. Benim starım hikaye, senaryo yani…” şeklinde konuştu.

Kaynak : Televizyon Gazetesi

Etiketler: , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular