header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

osmansinav_tvgz_2.jpg Yapımcı-yönetmen Osman Sınav, Atatürk ile ilgili bir film çekme fikrinin gerçeğe dönüşmesiyle ilgili olarak “Biz ne zaman Kevin Costner’a sormayı bırakırsak o zaman yaparız” diye konuştu.

Balçiçek Pamir’in HABERTURK’teki ’Söz Sende’ programına konuk olan Osman Sınav, Atatürk ile ilgili bir film yapma hedefinin olduğunu söyledi.

Sınav, hep konuşulan ancak bir türlü hayata geçirilemeyen Atatürk ile ilgili film çekme projeleri için de “Biz Atatürk filmi meselesini bir şehir efsanesi olmaktan ne zaman çıkarırsak ve ne zaman Kevin Costner’a sormamak gerektiğini öğrenirsek o zaman çekeriz. Çünkü Kevin Costner yapmayacak filmi, biz yapacağız. Artistler film yapmazlar zaten, artistler oynarlar. Filmi başkaları yapar. İnşallah bir gün, yapmak isterim ve hedeflerimden birisidir” diye konuştu.

Öncelikli olarak Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’ndaki halini beyazperdeye aktarma hedefi olduğunu söyleyen Osman Sınav, “Benim için öncelik Kurtuluş Savaşı. Ondan sonra Atatürk’ün yapılacak tabi ki çok özel hikayeleri var. Ama önce Kurtuluş Savaşı’nda onu bir görmek gerekiyor. Dünyada ’Size savaşmayı değil, ölmeyi emrediyorum’ diyen bir lider yok. Askerine ölmeyi emrediyorum deyip onları oraya gönderebilen ve kendisi de kurşunlar yağarken en önde durup ’Yürüyün’ diyen başka bir lider yok” dedi.

Etiketler: , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular