header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

Usta Yapımcı-Yönetmen Osman Sınav, TRT 2′de ekrana gelen Tuluhan Tekelioğlu’nun sunduğu ‘Boğaziçi’nden’ programına konuk oldu ve programda yine dizi sektörünün sorununu dile getirirken, ilginç bir ifade ile gerçeklere benzetme yaptı.Yayına giremeyen Masumlar Dizisinin kendisini çok heyecanlandıran bir proje olduğunu Sinema ya da  Dizi olarak devam edeceğini müjedisini verdi.

Tekelioğlu, Masumlarisimli Sınav imzalı dizinin bir türlü başlayamadığını hatırlatınca, ünlü yönetmenin tepkisi bir hayli ilginç oldu. Manidar bir ifade kullanan Sınav, “Namussuzlar olsaydı başlayacaktı. Caniler olsaydı başlayacaktı. Masumlar olunca başlayamadı. Çok masum kaldı herhalde” dedi.

osmansinav_trt1.jpg Osman Sınav, “Masumlara yer yok mu bu sektörde?” şeklindeki soruyu da “Masumlara bu sektörde yer yok. Şaka söylüyorum tabii. Olmadı anlaşamadık kanalımızla. 2 bölüm çektik, 3. bölümü çekerken durdurduk” diye konuştu.

Aynı fikri sinemaya uyarlamayı düşündüğünü anlatan Osman Sınav, dizi olarak da devam edebileceğini ancak karar vermediğini ifade etti.

Masumlar‘ın çok heyecanlandığı ve sevdiği bir konsept olduğunu dile getiren Osman Sınav, “Onu illaki yapacağım. Ben hayal ettiğim şeyi yaparım. Ben, içime dert düştüyse onu ifade etmem lazım” şeklinde konuştu.

Etiketler: , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular