header image
    Twitter yüklenirken lütfen bekleyiniz Osman Sınav Fan Twitter
Son Güncel Duyuruları Osman Sınav Twitter'dan Takip Edebilirsiniz!
7000'i aşkın Osman Sınav Fan Hayranları arasına katılmak için Tıklayınız!
Osman Sınav Fan Hayranları Facebook Sayfası için Tıklayınız!

pars_narko_teror_1_bolum_4.jpg Oynadığı sert rollerin üstesinden başarıyla gelen Atilla Olgaç, Show TV’de pazartesi günleri yayınlanan ‘Pars Narkoterör‘de Mehdi’yi oynuyor on bölümdür.

İran’dan Türkiye’ye giriş yapan uyuşturucuya yön veren bir baron o. Kızının narkotik polisi olması bile umrunda değil; tek derdi kazanacağı milyon dolarlar. Kötü bir karakteri canlandırsa da yaptığı işten mutlu Olgaç. “Bunu birilerinin oynaması ve kötünün insanlara gösterilmesi lazım.” diyor. Pars Narkoterör’ün uyuşturucu ticaretini deşifre etmek gibi bir misyonu olduğunu da düşünen oyuncu, dizinin diyaloglara boğulduğu eleştirilerine katılmıyor: “Belki sürekli kan gövdeyi götürmüyor, izleyicinin böyle bir beklentisi olabilir; ancak bizim dizimiz insanları düşündürmeye, onlara doğru yolu göstermeye yönelik. Bu diziyi Kurtlar Vadisi ile karşılaştırıyorlar. Biz insan öldürmüyoruz, izleyicinin düşünmesini sağlıyoruz. Geçenlerde emniyet 13 ton eroin yakaladı. Bunlar önemli şeyler. Okul önlerindeki uyuşturucunun nasıl geldiğini anlatıyoruz izleyiciye.” Her yıl 18 Mart’ta Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde gündeme gelen ‘Bizim neden bir Çanakkele filmimiz yok?’ sorusuna da değinen Olgaç, “Ben oyuncuyum, ama bunu yapımcıların düşünmesi lazım. Bu konuda bir eksiklik olduğuna katılıyorum. Çok iyi bir Çanakkale filmi mutlaka çekilmeli.” diyor.

Mehdi bu kez kararlı…

Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği Pars Narkoterör’ün yönetmeni Metin Günay. İbrahim Çelikkol, Seda Bakan, Atilla Olgaç ve Oğuz Galeli’nin rol aldığı dizinin bu akşam saat 22.00′de ekrana gelecek 9. bölümünde, her şeyi göze alarak takibi sürdüren Şamil, ağabeyinin ölümü ile ilgili en önemli ipucunun peşindeki tek kişi olmadığının farkında. Ancak bu kez kaybetmeye niyeti yok. Mehdi, Hıncal’ı ortadan kaldırmak için bütün kozlarını oynasa da Şamil bu kez tedbirli davranıyor. Mehdi engelinden geçtiğinde ise Şamil’in önüne Mert çıkıyor. Hesaplar karışıyor ve işler planlandığı gibi gitmiyor. Tüm olanların ortasında Zülüf başka bir tehditle karşı karşıya kalıyor. Eski, bildik ve her gün büyüyen bir tehditle; Nezir’le…

Etiketler: , , , , , , ,

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlarıda Okudular